Click to order
Ви обрали
Total: 
Будь ласка, оберіть потрібну кількість квитків
Категорія компанії
Payment method
Натискаючи "Зареєструватися", ви даєте згоду на обробку персональних даних
Публічна оферта
Участь в Конгресі передбачає згоду з нижченаведеними умовами.

1. Основні положення

1.1. Цей Договір є публічною офертою і регулює відношення Учасників (Покупців) і Організатора (Продавця), події Retail Expo (далі Конгрес).

1.2. Організація і проведення Конгресу регулюється законодавством України.

1.3. Оформлення Учасником замовлення на участь в Конгресі, за допомогою сайту www.retailexpo.com.ua, означає його згоду з умовами цієї Оферти. Оферта вважається прийнятою Покупцем і Договір, укладений Сторонами, з моменту виконання наступних дій:

· Проставлення спеціального значка, що означає згоду з умовами оферти при реєстрації
· Реєстрації Учасника на сайті Конгресу; · оплати Учасником послуг, що надаються за цим Договором.

1.4. Організатором Конгресу виступає ФОП Семенова Т.І., яка володіє ТЗ Retail Expo.

1.5. Інформація, розміщена на сайті www.retailexpo.com.ua, є загальнодоступною, якщо інше не встановлено цим Договором.

1.6. Реєструючись на сайті www.retailexpo.com.ua, Учасник, тим самим дає свою згоду на обробку його персональних даних (ім'я, прізвище, контактні дані та рід занять) для внесення їх в інформаційну базу Учасників Конгресу відповідно до Закону України «Про захист персональних даних ».

Надалі ці дані можуть бути використані Організатором для інформування зареєстрованих користувачів про хід підготовки до Конгресу, зміни в проведенні та ін. По електронній пошті і / або за допомогою телефонного дзвінка.

2. Терміни і місце проведення Конгресу

2.1. Конгрес проводиться 12 листопада 2021 року.

2.2. Реєстрація на Конгрес починається «1» вересня 2021 року і закінчується «12» листопада 2021 року. За умови продажу квитків на Конгрес раніше визначеного терміну кінця реєстрації, реєстрація на Конгрес може бути припинена достроково.

3. Умови участі

3.1. Учасником Конгресу можуть бути всі зацікавлені фахівці, що працюють в сфері рітейлу.
3.2. Щоб стати Учасником Конгресу необхідно до «12» листопада 2021 року включно, уважно ознайомитися з умовами участі на сайті www.retailexpo.com.ua.

· Вибрати пакет Учасника на сайті Конгресу.
· Заповнити на сайті свої особисті дані: ім'я, прізвище, телефон, адреса електронної пошти, компанія і відправити заявку на реєстрацію.
· Оплатити участь

3.4. Підтвердження про реєстрацію, варіанти оплати, документи на оплату, підтвердження оплати і електронний квиток прийдуть на вказаний E-mail. Сплачений і підтверджений на електронну адресу Учасника квиток, є гарантією того, що він отримує статус Учасника Конгресу.

3.5. Організатори не редагують інформацію про Учасника - ім'я, прізвище та місце роботи вказане при реєстрації буде вказано на бейджі Учасника.

4. Умови оплати та безпека платежів

4.1. Спосіб оплати участі Учасник вибирає при оформленні замовлення самостійно, із запропонованих Організатором. Учасник зобов'язаний оплатити участь, відповідно до обраного способу до дати проведення Конгресу.

4.2. Вартість участі в Конгресі буде підвищуватися в міру наближення до заходу. Графік підвищення затверджений Організатором. З актуальним розкладом цін можна завжди ознайомитися на сайті www.retailexpo.com.ua

5. Повернення коштів

5.1. Повернення коштів, сплачених за участь в Конгресі, можливий не пізніше ніж за 15 (п'ятнадцять) днів до початку Конгресу.

5.2. У разі відмови від участі в Конгресі до 29 жовтня 2021 р Організатор повертає Учаснику 100% перерахованої суми за участь у Конгресі. У разі відмови від участі після 29 жовтня 2021 р незалежно від причин відмови, перерахована сума не повертається, але може бути використана для участі в інших заходах Організатора за погодженням з Організатором.

5.3. У разі повернення коштів за квитки, Учасник не допускається до участі в Конгресі.

5.4. Щоб відмовитися від участі і повернути кошти, Учасник повинен звернутися за адресою електронної пошти rp@meetingpointgroup.com, обов'язково вказавши спосіб оплати і дату придбання квитків. А також прикріпити скан копію паспорта (якщо оплата була проведена від фізособи) або сканкопію листи про повернення грошових коштів (якщо оплата була проведена від юрособи). Заявки без цієї інформації залишаються без розгляду.

5.5. Повернення коштів може відбуватися протягом 10 робочих днів з моменту отримання заявки на повернення.

5.6. Витрати по банківських комісій і комісіям платіжних агрегаторів за перерахування грошових коштів несе на собі Учасник.

5.7. Організатор має право не здійснювати повернення коштів у разі дії непереборних форсмажорних обставин, описаних в п.6.3. даного Договору.

6. Дія Умов

6.1. Договір набуває чинності з моменту прийняття Пропоновані можливості Учасником і діє до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань.

6.2. Договір може бути розірваний в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

6.3. Організатор звільняється від виконання своїх зобов'язань в результаті дії непереборної сили: стихійних явищ (землетрус, повінь тощо.), певних заборонних заходів держави, а також обставин суспільного життя: військових дій, епідемії, карантину, великомасштабних страйків і так далі, тобто таких явищ, вплив яких відбувається ззовні і невідворотний.

6.4. Організатор залишає за собою право змінити ці Умови, при цьому учасники погоджуються дотримуватися цих правил.

Перед реєстрацією і наданням Інформації Учасник уважно ознайомився з цими умовами і погодився з встановленим ними порядком отримання та обробки Інформації.

Заповнюючи і відправляючи дану реєстраційну форму, ви даєте згоду на обробку наданих персональних даних ФОП Семенова Т.І. для реєстрації на професійний захід відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».